www.zeweioconnor.com
 
Platba Master Card. Podiel 5% zľava!
Domov >  Námorná doprava & Vracia

Námorná doprava & Vracia

Politika návratu
• Zaväzujeme sa k vašej úplnej spokojnosti. Predtým, než si budete môcť jednoduchú výmennú a návratovú politiku, musíte nás pred odoslaním spätne prevziať. A uistite sa, že všetky položky odoslané späť k nám musia byť v pôvodnom stave, t. J. Nie sú opotrebované, pozmenené alebo umývané, pričom všetky značky sú pripojené.
• Všetky objednané položky sú správne položky, ktoré si vyberiete www.converseteniskysk.com A ak vrátite správne položky za vrátenie peňazí: všetky vrátené položky podliehajú určitému poplatku za znovuzískanie. Prepravné a manipulačné poplatky sú nevratné.
• Nezahŕňame náklady na zasielanie zásielok alebo výmenu balíka správneho poriadku, budete zodpovední za náklady na prepravu a manipuláciu. Okrem toho vám odporúčame, aby ste pridali sledovanie a poistenie pre svoju vlastnú ochranu, pretože nemôžeme byť zodpovední za stratenú zásielku.
• Všetok vrátený tovar by mal byť zaslaný na dodaciu adresu, ktorú Vám pošleme e-mailom.
výmeny
• Budeme prijímať výmeny inej farby alebo veľkosti iba do 30 dní od dátumu pôvodného odoslania objednávky. Kontaktujte nás s vaším ID objednávky a jeden vám pomôže. Ak chcete vymieňať položky iným štýlom, musíte vrátiť svoje položky na vrátenie peňazí * (podľa pravidiel vrátenia) a umiestniť novú objednávku pre požadovaný štýl.
• Pred odoslaním položiek nás kontaktujte. Všetky zásielky, ktoré nám boli odoslané, musia byť v pôvodnom stave, t. J. Nie sú opotrebované, zmenené alebo umyté, pričom všetky značky sú pripojené. Opotrebované alebo znečistené predmety sa vrátia späť k vám.
• Nezahŕňame náklady na výmenu zásielok, budete zodpovední za vrátenie poštovného a za dopravu a manipuláciu s nákladmi za zaslanie vymenených zásielok späť k vám. Navyše odporúčame, aby ste pri odosielaní zásielok nám poskytli informácie o sledovaní a poistení pre vašu vlastnú ochranu, pretože nemôžeme byť zodpovední za stratené zásielky. Prepravné a manipulačné poplatky sú nevratné.
• Priateľské upozornenie: Opatrne vyberte svoj produkt a veľkosť. Ak chcete vrátiť tovar z dôvodu neopatrnej chyby, musíte zaplatiť tam a späť nákladnú dopravu.
Zrušenie objednávky
• Pred odoslaním objednávky musíte požiadať o zrušenie objednávky. bude účtovaný storno poplatok, čo je časť celkovej sumy objednávky. Pretože spracujeme všetky objednávky čo najrýchlejšie v priebehu 6-8 hodín po umiestnení objednávok, takže po objednávke nie je vždy možné zrušiť objednávku. Dúfame, že v tomto kľúčovom bode môžete pochopiť. Žiadosti o zrušenie po odoslaní objednávky budú riešené v súlade s našimi pravidlami vrátenia.
Priateľské oznámenie Ak ste do troch dní od zadania objednávky nedostali svoje 10-ciferné číslo sledovania, váš e-mailový server ho mohol vidieť ako spam. V tomto prípade nás prosím kontaktujte na pomoc pri sledovaní objednávok.

Späť